RU | UA
  • Ціна
  • Статус наявності
  • Виробники
  • Розмір

Бутси для футзалу

        Бампи є різновидом футбольних бутс, що мають плоску підошву і малюнок протектора. Призначаються для занять в спортивному залі. Бампи купуються для міжсезоння професійними спортсменами, а також спортсменами аматорської команди .

    Гра в приміщенні, а також міжсезоння має деякі нюанси. У спортзалі обмежений простір і дуже тверде покриття, а гравцеві доводиться швидко реагувати, прискорюватися або різко сповільнюватися при передачах. Саме тому необхідне взуття без шипів, що зможе забезпечити оптимальне зчеплення з підлогою. Крім цього, вони прекрасно допомагають футболістові витримати будь-які навантаження і гарантують захист стоп від травмування.

    Як вибрати бампи

    Спочатку і дуже важливо, звертати увагу на те, з чого зроблена підошва, а також матеріал, що розташовується на верхній частині бамп. Виготовляється підошва зазвичай з поліуретану, що є зносостійким матеріалом, це також дозволить не залишати смуг від підошви на покритті. Сам матеріал НЕ зношується і не стоптується, зменшується навантаження на ноги, "гасяться" вібраційні коливання, а оскільки необхідно різко поміняти напрям в грі, то лита підошва буде самою незамінною .

    Відрізняються вони також по маркуванню :

1. Indoor призначена для ігор на рівній поверхні. Верхня частина виготовляється з жорсткої синтетики або натуральної шкіри, а по дизайну нагадують шиповані бутси. Таке взуття дуже подобається професійним футболістам, які використовують її у час тренувань в спортзалі;

2. Futsal використовуються любителями. Верхня частина виготовляється з нубуку синтетичного або текстилю і в порівнянні з попереднім варіантом, вони більш м'які .

    Дуже важливо якість носка в футзалі, адже це основна частина, на яку припадає велика частина ударів по м'ячу і вона повинна бути міцною. Саме тому його виготовляють з натуральних матеріалів шкіри чи замші.

    Верх бутс для футзалу виготовляється з натуральної шкіри (кенгуру), що є дорогим матеріалом . Альтернативою може бути теляча шкіра, яку купують любителі .

    Устілки мають повітряні подушки в передній частині і п'ятці, знижуючи навантаження на колінні суглоби. А шнурівка в бутсах зміщена і має асиметричне розташування , щоб НЕ створювати проблем при контакті з м'ячем .

    Наші пропозиції

    У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити бампи професійні та аматорські. Ми пропонуємо якісний товар таких виробників, як Nike, Adidas, Joma, Kelme, Lotto, які спеціалізуються і постійно вдосконалюють свої моделі для кращої і комфортною гри .