RU | UA

Умови згоди

    Це умови угоди з copa.com.ua, яке діє у всіх регіонах країни, і визначає умови з придбання товару. Відповідно до ЦК України ст.633, всі умови щодо придбання, являє собою оферту, під час якої Ви погоджуєтеся з усіма умовами покупки за допомогою проставлення згоди в певному полі графи. Оплачується товар в гривнях після доставки або за допомогою передоплат на банківську карту, переведенням на рахунок продавця. При відсутності надходження грошових коштів за передоплатою, магазин вправі анулювати замовлення.

На Ваше прохання надається вся інформація щодо товару, включаючи зміну ціни, наявності та інших деталей. Оформити замовлення Ви зможете за допомогою подачі заявки онлайн, по телефону або електронною поштою. У разі самостійного відмови від доставленого товару (крім виявлення поломки або неналежної якості, невірне кількість, комплектність або неправильний асортимент), замовник повинен оплатити всі витрати на доставку.

Магазин залишає за собою право відмовити в обслуговуванні і скасуванні замовлення в разі надання некоректної інформації покупцем. 


Вкажіть промокод COPA10 і отримайте знижку 10% на замовлення, оформлене через корзину сайту!*