RU | UA

Політика безпеки

Під час ідентифікації на сайті клієнти отримають повну конфіденційність на надану інформацію, що гарантується нашої адміністрацією магазину copa.com.ua, що в свою чергу не надається 3-им особам. А сама інформація зберігається в захищеній базі, і використовується тільки при обробці замовлення, для можливості зв'язку з клієнтом і здійснення доставки за вказаною адресою.

З боку футбольного магазину, а також за Вашої згоди, надається інформація про новинки, промоакциях і різних розпродажах, від розсилки якої Ви можете відмовитися в будь-який момент. Під час виникаючих питань щодо реєстрації або авторизації, зможете написати на електронну адресу copa.zakaz@ukr.net copa.zakaz@ukr.net.

Важлива інформаціяя:

1. Наша адміністрація ніколи не просить дані банківських карт та іншу конфеденційну інформацію;

2. Деяка інформація на сайті представляе власність магазину і будь яке використання без погодження - сторого заборонено;

3. Ми не несемо жодної відповідальності за інші ресурси, посилання на які розміщені на сайті і які ведуть на інші сайти.

У нас зараз діє знижка -10% на весь асортимент* Joma, Kelme за промокодом COPA10 *Крім товарів з розпродажу та екіпіровки збірної