RU | UA
Joma одягне UCAM Esports Club в наступному сезоні

Joma одягне UCAM Esports Club в наступному сезоні

Дата публикации:
01.06.2021
Поделиться:

Joma одягне UCAM Esports Club в наступному сезоні
Спортивна компанія приєднується до університетського клубу в якості нового спонсора.

Починаючи з наступного літа в Спліті, Joma приєднається до UCAM Esports Club в якості спонсора. Таким чином, іспанський бренд буде відповідати за екіпіровку основної команди Суперліги, першого іспанського кіберспортивного дивізіону, організованого LVP (Професійна ліга відеоігор), а також всіх команд у складі дивізіону Академії.

Генеральний директор Клубу Самуель Мендоса заявив, що угода є відмінною новиною: «Прихід такого престижного бренду, як Joma, в нашу команду по кібер спорту - ще один крок в цьому амбітному проекті, в якому ми хочемо приєднатися до кращих. з метою продовжувати рости разом».

Зі свого боку, комерційний директор Joma Sport Альваро Родрігес Хуан зазначив, що вони приєднуються до новаторського клубу в області кіберспорту: «Для Joma горда почати цей шлях разом з клубом з великим майбутнім проектом, таким як як UCAM Esports Club»


JOMA ВХОДИТЬ В КІБЕРСПОРТ
Joma Sport - це іспанська компанія з виробництва спортивного обладнання, заснована Фруктуосо Лопесом 53 роки тому. Це сімейний бізнес, хоча він також конкурує на міжнародному ринку, присутній в більш ніж 100 країнах і оснащує безліч спортивних клубів.

Вкажіть промокод COPA10 і отримайте знижку 10% на замовлення, оформлене через корзину сайту!*